Jesteś tutaj

Dyrektor COI w Gliwicach nominowany do tytułu "Lider z powołania 2018"

Dyrektor COI w Gliwicach nominowany do tytułu „Lider z powołania 2018”

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Składowski, dyrektor Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział Gliwice, został nominowany do tytułu „Lider z powołania” w kategorii „Lider w medycynie”.
Organizatorem konkursu „Lider z powołania”, którego celem jest wyłonienie i promowanie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menadżerów-liderów w różnorodnych dziedzinach życia, jest Why Media Group, wydawca polsko-angielskiego magazynu „Why Story”.
Konkurs odbywa się pod patronatem merytorycznym Związku Miast Polskich, Związku Gmin Wiejskich RP, International Coach Federation Poland oraz Europejskiego Klubu Biznesu. Kandydatury są zgłaszane i oceniane w dziewięciu różnych kategoriach – zarówno przez internautów, jak i przez Kapitułę konkursu.

W kategorii „Lider w medycynie” w gronie osób nominowanych w latach poprzednich ze Śląska znaleźli się m.in. prof. Marian Zembala, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i dr n. med. Mariusz Nowak, dyrektor Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. W innych kategoriach nominacje i nagrody odebrali także: prezydenci miast, dyrektorzy, prezesi oraz założyciele prestiżowych instytucji, a także trenerzy polskiej kadry.
Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w październiku podczas uroczystej gali finałowej w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego.