Jesteś tutaj

Konferencja po ASTRO 2016, Gliwice 2-3 grudnia 2016 r.

Szanowni Państwo,

Jak co roku w Stanach Zjednoczonych odbywa się najważniejsze wydarzenie w radioterapii onkologicznej, czyli konferencja ASTRO.

W tym roku konferencja odbywa się w Bostonie w dniach 25.09-28.09.2016. Niestety nie wszyscy z nas mogą brać udział w tej konferencji. Dlatego wzorem ubiegłych lat, ci z nas, którzy będą w niej uczestniczyć przekażą Państwu najnowsze i najważniejsze doniesienia naukowe tam przedstawione.

Tym razem konferencja po ASTRO 2016 odbędzie się w Gliwicach w Centrum Onkologii-Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie, w dniach 02.12-03.12.2016.

Zorganizowanie jej jest możliwe dzięki współpracy Centrum Onkologii-Instytutu w Gliwicach i towarzystw naukowych: Śląskiego Oddziału PTO i PTRO, a także dzięki wsparciu Górnośląskiej Fundacji na rzecz Onkologii i sponsorów.

W tym roku nasza konferencja będzie miała wyjątkowy charakter, gdyż uzyskaliśmy akredytację ASTRO na zorganizowanie jej w formule Best of ASTRO 2016, czyli przedstawienia najbardziej wartościowych i najważniejszych w opinii komitetu naukowego ASTRO prac.
Oczywiście wzbogacimy sesje wykładowe licznymi prezentacjami wybranymi przez naszych wykładowców.
W imieniu Komitetu Naukowego i Komitetu Organizacyjnego konferencji „Best of Astro 2016” serdecznie zapraszam.

Do zobaczenia w Gliwicach!

http://poastro2016.io.gliwice.pl/index.html