Jesteś tutaj

XI Śląska Szkoła Onkologii Klinicznej pt. „Postępy w Onkologii”

Śląski Oddział PTOK  zaprasza na konferencję w dniach 6-8 listopada 2015 r.
 
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na jedenaste spotkanie całej społeczności onkologicznej, organizowane przez Śląski Oddział Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej przy wsparciu, pomocy i ofiarności wielu osób, które rozumieją potrzebę edukacji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
W programie konferencji przewidziane są wykłady, które wygłoszą goście specjalni konferencji, wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Gwarantuje to ciekawy program i wysoki poziom merytoryczny tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że tematyka sesji oraz dyskusje z udziałem szerokiego grona specjalistów sprawią, że konferencja dostarczy Państwu po raz kolejny okazji do owocnej wymiany poglądów i pogłębienia wiedzy potrzebnej przy podejmowaniu optymalnych decyzji w codziennej pracy.
 
Wzorem dotychczasowych spotkań w trakcie Konferencji planujemy zorganizowanie sesji plakatowej .Gorąco zachęcamy do uczestnictwa i prosimy zgłaszanie streszczeń (maksymalnie 300 słów) doniesień do dnia 28.09.2015 na adres :  zobara@io.gliwice.pl . Streszczenia prac po zaakceptowaniu przez Komitet Naukowy zostaną zamieszczone w programie Konferencji.
Plakaty ( o wymiarach 90 x 120 cm) będą prezentowane przez cały czas trwania konferencji. Za najlepsze prezentacje plakatowe przewidujemy cenne nagrody.
 
PROGRAM Konferencji oraz „Formularz Zgłoszenia” zostanie wkrótce zamieszczony na stronie naszego stowarzyszenia.
 
Informacje o spotkaniach organizowanych przez Śląski Oddział PTOK  naszej stronie internetowej: www.ssok.pl,
lub pod numerem telefonu  32 278 87 17 w godz. od 8.oo-14.oo codziennie od poniedziałku do piątku.
 
Miejsce Konferencji :
Hotel  „STOK ”
43-460 Wisła, ul.Jawornik 52 a

Serdecznie  wszystkich zapraszamy
w imieniu
Komitetu Organizacyjnego Konferencji
Przewodniczący Śląskiego Oddziału PTOK
Dr hab. n. med.  Elżbieta Nowara